A3098/1 BLACK GALAXY
By clicking on the small photos you can see the information of other slabs or bundles of this block| Block | A3098/1 |
| Color | BLACK |
| Bundle | No |
| Type | GRANITE |
| Finishing | POLISHED |
| Warehouse | CAVAION |
| # slab | 1 |
| Length | 330cm / 130inch |
| Height | 195cm / 77inch |
| Thickness | 4.0cm / 1⅝inch |
| Weight | 500kg |